ing. Jiří Kameník EFA

Ve finančním oboru se pohybuji od roku 2003 a řídím se tím, že:
"NEJDŘÍV MUSÍŠ NĚKÝM BÝT, ABYS MOHL NĚCO MÍT!"
 
Pracovat v týmu pod hlavičkou PARTNERS jsem začal v roce 2014 a nyní díky správným aktivitám jsem mnohem sebevědomějším a úspěšnějším podnikatelem, který má možnost poznat spoustu zajímavých osobností kolem sebe a být i svému okolí prospěšným.

Společně s mými kolegy měníme životy našich klientů i budoucích kolegů, zvyšujeme životní úroveň a standart firem, domácností i jednotlivců, se kterými spolupracujeme. Naším cílem je být vidět a budovat si dobré jméno na Dačicku, Telčsku i Třebíčsku atd..

Ve spolupráci s advokátní kanceláří zajišťujeme kompletní právní servis pro naše klienty.
Spolupracujeme i s realitními kancelářemi.
 
Kde mne můžete po domluvě zastihnout?
Především na emailu Jiri.Kamenik@partners.cz a také na telefonním čísle +420 608339020.
V případě, že nejsem dostupný, požadavky řeší má kolegyně Radka Dobiášová +420 725 105 354, popř. Lucie Burešová +420 724 902 883. 
Kancelář máme v Dačicích, K. Dalberga 356 a v průběhu roku 2023 je v plánu otevření nové poradenské kanceláře, do které aktuálně hledáme i další spolupracovníky.

ing. Jiří Kameník EFA

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.