Podnikat jsem se rozhodl proto, abych zaměstnání přenechal pokornějším. Základem celého úspěchu je odhodlání, výdrž a hlavně důvěra. Vědomosti, které mám, rád předávám i ostatním.

Můj TÝM

Jiří Kameník

VIP Consultant IX, manažer kanceláře

Ing. Jiří Kameník, EFA absolvent Fakulty ekonomiky a managementu Univerzity obrany v Brně (Ing.) držitel mezinárodního certifikátu EFA - European Financial Advisor™ (Evropský finanční poradce) člen Partners Professional Club 2020, 2021, 2022, 2023 manažer kanceláře a garant poskytovaných služeb Řeší společně s klienty a obchodními partnery seznamovací schůzky s klienty a obchodními partnery analýza potřeb klienta a nastavení pravidel dlouhodobé spolupráce s klienty investiční poradenství, správa portfolií zajištění bydlení - "hypotéky" a úvěry na bydlení akvizice nových obchodů poradenství ve firmách, firemní benefity pro zaměstnance lektor finanční gramotnosti ve firmách i ve školách zajištění komunikace s advokátní kanceláří a RK

Radka Dobiášová

servisní poradce, finanční koncipient

Jednání, která s klienty povede, budou pod hlavičkou Poradenské kanceláře a pod pečlivým dohledem Jirky Kameníka, který je garantem smluv. Raduš v budoucnu bude určitě milá a usměvavá poradkyně, která společně s ostatními členy kanceláře bude specialistkou na finanční plánování konzultantkou ohledně zajištění rizik a tvorby rezerv bude ovládat tvorbu finančních plánů a také se specializovat na akvizice nových klientů, se kterými bude snít a pracovat na dosažení jejich cílů V budoucnu ji čeká práce na DFG - Den Finanční Gramotnosti (školy, instituce)

FINANČNÍ KONCIPIENT

Zatímco jiní propouští, my rozšiřujeme tým. Poptávka po naší službě v krizích významně roste. Umíme naučit finance i osobnosti ze zcela jiných oborů. Naučili jsme to tisíce lidí. Máme mnoho klientů, kterým chceme nyní pomoci a potřebujeme na to další parťáky. Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem. Pracovní poměr na HPP popř. i IČ. Získáte ucelený systém záškolu (online i prezenčně).  Naučíte se rozumět pojištění, investicím i úvěrům tak, abys klientům pomáhal krýt záda a zhodnocovat jejich majetek. Budete nezávisle a objektivně radit s financemi stávajícím i budoucím klientům. Můžete dosáhnout na zajímavé finanční ohodnocení vč. bonusů. Můžete se s ohledem na pracovní nasazení kariérně posouvat. Budete součástí veselého i pracovitého kolektivu nejen v dané kanceláři, ale i napříč celou skupinou Partners. K tomu všemu taky zjistíte, že je nutností neustále se vzdělávat a učit nové věci nejen ve financích.   A jako bonus získáte zkušenosti a inspiraci od "šéfa", který patří mezi TOP50 poradců Partners, je členem Partners Professionals Club a zároveň držitelem certifikátu EFA.