Základem mé práce je pokora, odhodlání, výdrž a hlavně vzájemná důvěra a neustálé vzdělávání se.

Můj TÝM

Jiří Kameník

VIP Consultant IX, manažer kanceláře

Absolvent Fakulty ekonomiky a managementu Univerzity obrany v Brně (Ing.) a držitel mezinárodního certifikátu EFA - European Financial Advisor™ (Evropský finanční poradce), člen Partners Professional Club 2020 - 2023 a zároveň manažer kanceláře a garant poskytovaných služeb. Několik let jsem lektorem finanční gramotnosti ve firmách i ve školách, tuto činnost vykonávám bez nároku na odměnu. Společně s klienty realizuje analýzu potřeb a nastavení pravidel dlouhodobé spolupráce. Zpracovává investiční poradenství, správu portfolií, zajištění bydlení formou úvěrů na bydlení, akvizici nových obchodů, poradenství ve firmách, firemní benefity pro zaměstnance, zajištění komunikace s advokátní kanceláří a RK.

Radka Dobiášová

Servisní poradce, finanční koncipient

Aktuálně na mateřské dovolené, ale jednání, která s klienty povede, jsou pod hlavičkou Poradenské kanceláře a pod pečlivým dohledem Jirky Kameníka, který je garantem jednání i případných smluv. Radka je milá a usměvavá poradkyně, specializuje se na Finanční plánování a zajištění rizik, tvorbu rezerv a finančních plánů. Současně řeší akvizici nových klientů, se kterými bude dlouhodobě snít a pracovat na dosažení jejich cílů. V budoucnu ji čeká práce na PFG - Partners Finanční Gramotnosti (školy, instituce).

FINANČNÍ KONCIPIENT

Zatímco jiní propouští, my rozšiřujeme tým. Pracovní poměr na IČ popř. HPP.Ucelený systém záškolu (online i prezenčně). Naučíte se rozumět pojištění, investicím i úvěrům. Budete nezávisle a objektivně radit s financemi stávajícím i budoucím klientům. Můžete dosáhnout na zajímavé finanční ohodnocení vč. bonusů. Budete součástí veselého i pracovitého kolektivu nejen v dané kanceláři, ale i napříč celou skupinou Partners. K tomu všemu taky zjistíte, že je nutností neustále se vzdělávat a učit nové věci nejen ve financích.