Hledáme posily do našeho týmu

Kariéra

U nás máte jedinečnou možnost rozjet úspěšnou kariéru v byznysu osobních financí.

Finanční specialista / koncipient

Co vás čeká:

  • Ucelený systém záškolu (online i prezenčně).
  • Základní znalost v oblasti pojištění, investic i úvěrů tak, aby šlo klientům krýt záda a zhodnocovat jejich majetek.
  • Nezávislé a objektivní poradenství ve financích stávajícím i budoucím klientům.
  • Zajímavé finanční ohodnocení vč. Q bonusů.
  • Možnost se s ohledem na pracovní nasazení kariérně posouvat.
  • Veselý a pracovitý kolektiv nejen v dačické kanceláři, ale i napříč celou skupinou Partners.
  • Radost neustále se vzdělávat a učit nové věci nejen ve financích.

  • A jako bonus zkušenosti a inspiraci od "šéfa", který patří mezi TOP poradce Partners, je členem Partners Professionals Club a zároveň držitelem evropského profesního titulu EFA (European Financial Advisor).

My od Vás očekáváme

  • dokončené minimálně SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík,
  • chuť bavit se s lidmi a pomáhat jim se splněním jejich cílů a přání,
  • Bojovníka, který se nevzdává při prvním neúspěchu,
  • Znalost práce na počítači a rychle zvládnutí nových programů pro správu klientského kmene a financí.
  • Pozitivního a pracovitého člověka se smyslem pro zodpovědnost.
  • Svědomitého kolegu, který rád dotahuje věci do úspěšného konce.

Co nabízíme:

  • Chystají se velké věci, proto ozšiřujeme tým.
  • Máme mnoho klientů, kterým chceme dlouhodobě pomáhat a potřebujeme na to další parťáky.
  • Umíme naučit finance i osobnosti ze zcela jiných oborů.
  • Zajistíme kvalitní záškol online i prezenčně.
  • Kamenná pobočka (poradenská kancelář a bankovní služby na jednom místě)
  • Pracovní poměr dle domluvy na HPP popř. spolupráce na IČ.
  • Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.
  • Platové ohodnocení FIX + bonusy (Q / roční dle výkonu a kvality odvedené práce)

Chcete dobrou práci? Přidejte se k nám!

Přátelské
prostředí

Učíme se od sebe a nemáme problém si vycházet vstříc a pomáhat si.

Osobnostní a
kariérní růst

Díky vzdělávání na míru se naučíte dokonale rozumět světu financí.

Plnění snů

Klientům zjednodušujeme život tak, že jim šetříme čas i peníze. A za to jsme slušně ohodnoceni.